RTB - rtb.pun.pl

Forum Real Team Bochnia

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » Spotkania
  •  » 08/09.08.2009 Milsim nocny - "Kryptonim: Nova 749"

#1 2009-08-05 22:42:01

Barcley

Admin

Skąd: Lex
Zarejestrowany: 2009-04-08
Posty: 12

08/09.08.2009 Milsim nocny - "Kryptonim: Nova 749"

Data: 08/09.08 2009
Miejsce: Pogwizdów
Godzina rozpoczęcia: 20.00
Planowane zakończenie: 06.00
Reszta informacji poniżej

Scenariusz "Kryptonim: Nova 749"



Tło

- Wieża „Balise”: Tu wieża „Balise” do „Nova 749”, ze względu na podwyższony stan gotowości bojowej naszego Państwa, każdy lot musi być poddany ścisłej kontroli, proszę natychmiast skierować się na lotnisko „Balise”, wolny pas nr.4. Po zakończeniu procedury będziecie mogli kontynuować lot. W razie nie wypełnienia polecenia zostaniecie zestrzeleni. Przepraszamy za utrudnienia.

- M28B „Nova 749”:  „Nova 749” przyjąłem, dziękuję za informację, już do Was zmierzamy.

.... 20min pózniej

- M28B „Nova 749”: Ponownie tu „Nova 749”, zostaliśmy zaatakowani... pali się prawy silnik... tracimy pułap (kszyyyyyyyy)... będziemy próbowali awaryjnie lądować w okolicy Boch(szyyyy - utrata sygnału)...

- Wieża „Balise”: What the f***k?



Zasady:
1. Limit wieku: +18 (+16 wyłącznie na zaproszenie)
2. magazynki: low, mid (ładowane do polowy) - amunicja ograniczona jedynie ilością posiadanych magazynków
3. brak medyków
4. brak respów
5. Z uwagi, iż działania będą odbywać się jedynie o zmroku najważniejszy jest zdrowy rozsądek ! Nie trudno o złamanie, skręcenie kończyn czy też zgubienie się.
6. Osoba trafiona:
  a) podąża za resztą grupy
    - jeśli kolejny gracz "zginie" oboje udają się na dużą strzelnice gdzie czekają na pozostałych.
  b) wraca do domu
7. Jeśli w jednej ze stron pozostanie 1 gracz powinien on udać się na dużą strzelnice.


Jedynie osoby, które są w 100% pewne uczestnictwa, mają obowiązek zgłoszenia się do mnie na gg: 7917424. Po wykonaniu tej czynności, w najbliższych kilku godzinach otrzymają briefing. Zgłoszenia przyjmuje do piątku, godziny 22.00.

Jeśli scenariusz skończy się przed planowanym czasem, zorganizowane zostanie ognisko integracyjne na dużej strzelnicy.


Zapraszam i pozdrawiam
Barcley

Offline

 

#2 2009-08-13 20:38:10

Janush

RTB

Zarejestrowany: 2009-04-10
Posty: 2

Re: 08/09.08.2009 Milsim nocny - "Kryptonim: Nova 749"

„Kryptonim: Nowa 749”.



       Poniżej postaram się opisać pokrótce, jak ja widziałem przebieg scenariusza „Kryptonim: Nowa 749”. Jeżeli bym o czymś zapomniał/coś pominął, proszę uzupełnić lub wysłać mi maila to uzupełnię ;-)


Zadania jakie otrzymała nasza strona przed misją --> briefing (w najbliższym czasie)

        Godzina 21.00. Wyruszamy – wchodzimy do lasu. Utrzymujemy bliskie odległości ze względu na ciemność panującą w lesie. W obszarach o mniejszej lesistości lub na małych polanach idzie jeszcze coś zobaczyć ale w gęstym lesie jest zupełna ciemność. Słychać tylko pękające patyki i kroki towarzyszy, oraz oczywiście tętniący nocnym życiem las, np. „szczekające” kozły.. Poruszanie w lesie nocą jest niewątpliwie bardzo trudne i bardzo głośne. Poruszając się nawet bardzo wolnym tempem, robi się wielki hałas.
        Przemierzając las robimy co 1h krótkie przerwy.
        Po dotarciu do odpowiedniego miejsca wychodzimy na drogę, i dalszą część trasy przemieszczamy się po drodze. Przemieszczanie się drogą jest bardziej ryzykowne, jednakże ciche. Cały czas nasłuchiwaliśmy w napięciu czy aby wróg nie znajduje się nieopodal drogi. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, że 1 kulka = zgon. Każdy szelest liści, pęknięty patyk,…, powodował natychmiastową reakcje z naszej strony i obawę o własne „życie”.
       …. Jesteśmy na miejscu, czas na zaminowanie drogi. I znowu stres, jeden zaminowuje, reszta nasłuchuje wroga. Zaminowywanie trwa, czas się zaczyna dłużyć,…, w myślach tylko „kończył by już, trzeba się jak najszybciej zwijać!”. Idziemy dalej. W myślach mam „oby wróg nas pierwszy nie usłyszał i nie zrobił zasadzki bo już po nas”, …
……………..
       ….. tyle z mojej strony. Było bardzo ale to bardzo klimatycznie, mimo iż nie doszło do żadnego kontaktu ze stroną przeciwną. Misja została z wykonana przez obie strony. Myślę, że wszyscy uczestnicy scenariusza są usatysfakcjonowaniu z takiego przebiegu misji.

Pozdrawiam

Offline

 

#3 2009-08-18 12:49:38

Barcley

Admin

Skąd: Lex
Zarejestrowany: 2009-04-08
Posty: 12

Re: 08/09.08.2009 Milsim nocny - "Kryptonim: Nova 749"

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 
  • Index
  •  » Spotkania
  •  » 08/09.08.2009 Milsim nocny - "Kryptonim: Nova 749"

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zielonesmoki.pun.pl www.menadzer2009zuzlowy.pun.pl www.weownthenight.pun.pl www.kpprz.pun.pl www.szkola-mentalistow.pun.pl