RTB - rtb.pun.pl

Forum Real Team Bochnia


#1 2009-06-24 11:35:44

Janush

RTB

Zarejestrowany: 2009-04-10
Posty: 2

Zła passa 27.06.2009 r.

Scenariusz 27.06.2009 r.
Miejsce: Pogwizdów
Godzina: 9.15
Reszta informacji poniżej


                                        Scenariusz „Zła passa”


Tło


         Otwieram oczy. Otaczają mnie brudne, odrapane ściany. Za oknem znowu leje a w oddali słychać strzały. Kurwa, co ja robie w tej całej chorej, ogarniętej wojną Europie? Rebelianci, wojsko, międzynarodowe siły stabilizacyjne – jak to się zaczęło? Chyba nikt już tego nie pamięta.
    [Dzzzzzzzz] … dziwne, telefon o tej porze?

- Proszę, słucham?
- MMK kod 13-86, robota jest do wykonania. W związku z ostatnimi wydarzeniami nie widzimy innej możliwości jak tylko wspomóc lokalna partyzantkę. Reszty dowiesz się na miejscu.
Masz być 27.06.2009 r. o godz. 9.30 w miejscu X.
Zrozumiano?
- Tak jest.

    I znowu to samo. Poda tylko datę, godzinę i miejsce, a reszty człowiek sam się musi domyślać. Dlaczego ja się na to zgodziłem? Czyżby dla pieniędzy ;-) ? Pewnie NIE, ha ha ..
    Dobra, dość pieprzenia. Trzeba się zbierać.




Zasady:

- wiek – 16+
- zdrowy rozsądek !

Zbiórka:
- Grupa A – godz. 9.15, na drodze, prowadzącej od pierwszego szlabanu w głąb lasu - conajmniej 100 m od pierwszego szlabanu (proszę nie zbierać się przy szlabanie)
- Grupa B – godz. 9.15, na strzelnicy
Każdy indywidualnie wybiera grupę do której chce należeć.
Grupa A to przeciwnik/wróg grupy B (i na odwrót).

Każda z grup otrzyma szczegółowe rozkazy na miejscu zbiórki o 9.15

Czas trwania – do koło 17.00
Sprzęt:
- tylko Real/low-cap. Ilość magazynków nieograniczona. Nie ma doładowania kulek w trakcie misji.
- Mid-capy ładowane maksymalnie do połowy (60 kulek max)
- CKM – dozwolone hi-capy ładowane maksymalnie po 300 kulek
- proszę zabrać cały niezbędny sprzęt na cały dzień: racje żywnościowe, plecak, karimata, …. i co tam komu potrzeba.

BĘDZIE DUŻO CHODZENIA, MAŁO STRZELANIA – uprzedzam.

Medyk zasady:
- Brak medyków. Jedna kulka = zgon
- Osoba uznana za martwą może podążać ze swoją drużyną. Musi jednak być oznakowaną czerwoną chustą/materiałem

Bardzo WAŻNE !!   Uwaga !
- proszę nie zapisywać się poniżej ani nie tworzyć żadnej listy (kto przyjdzie a kto nie). Liczebność i siła wroga niech pozostanie tajemnicą dla wszystkich.

W imieniu RTB zapraszam serdecznie wszystkich chętnych.

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.szkola-mentalistow.pun.pl www.menadzer2009zuzlowy.pun.pl www.psychologia-czlowieka.pun.pl www.zielonesmoki.pun.pl www.kpprz.pun.pl